اولین جشنواره غذای خوب برای همه
2 شرکت می کنم

1392-05-22 زمان
سه شنبه, 22 مرداد, 1392 4:30 قبل از ظهر - جمعه, 25 مرداد, 1392 4:30 قبل از ظهر
مکان
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
تهران ، خیابان سئول
تهران
ایران
Marker
تعیین شده توسط


جشنواره غذای خوب برای همهاولین جشنواره غذای خوب برای همه از تاریخ 22 الی 25 مردادماه سال 1392 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در اتوبان چمران برگزار می گردد .


یک دل سیر شادی برای مردم


جشنواره غذای خوب برای همه بهار مزه ها ، بهار برندهاست  با  یک دل سیر شادی برای مردم خوب ایرانی. در این جشنواره همه نوع غذای اشتها آور ، نوشیدنی و  محصولات  غذایی برند های مشهور و جدید معرفی می شوند.
الهام بخش، پرجاذبه وشوق انگیز


۴ روز افسانه ای  دور یک سفره بزرگ و پربرکت


جشنواره غذای خوب برای همه با نمایش آشپزی زنده با حضور مهمانان ویژه، الهام بخش مردم در آشپزخانه  و محبوبیت  نام های تجاری  خواهد شد.جشنواره ای پر از زندگی  پرجاذبه وشوق انگیز  بیایید با هم چنین روزهایی را سر سفره جشنواره ، دور یک سفره بزرگ و پربرکت تجربه کنیم. ۴ روز افسانه ای  با حضور ستاره های تلویزیون  و  سینما ، ورزشگاران و هزاران  بازدید کننده
خاطره، هیجان، موسیقی


برندها برای هرکسی پیشنهادی دارند


طیف گسترده ای از سرگرمی  پر از خاطره، هیجان، موسیقی  در جشنواره غذای خوب برای همه .روزهای شگفت انگیزی که از هم اکنون به آن خوش آمدید.


در این جشنواره با همکاری برندها برای هرکسی پیشنهادی وجود دارد تا از طعم محصولات غذایی ،غذا ها وبرنامه های جشنواره در طول ۴ روز لذت ببرد  روزهایی واقعا فوق العاده .برای نیامدن به  این جشنواره هیچ کس بهانی ندارد این را با اطمینان می گوییم  که پاسخی برای همه ذائقه ها وجود دارد.
حضور نام های تجاری معروف و جدید


ثبت رکوردهای  جدید در گینس


حضور نام های تجاری معروف و جدید  ایرانی و جهانی که ارمغان جشنواره است  و می کوشند با ترویج غذا و سالم و استاندارد، ، تولید ات و محصولات صنعت  کشور خود را معرفی کنند.


آنچه در این جشنواره پیدا خواهد شد، نمی توانید در هر رستوران وسوپر مارکتی پیدا کنید این جشنواره حمایت شده توسط  تشکلها وبرندهای برتر غذاست.ثبت رکوردهای  جدید در گینس ،بزرگترین. ساندویچ گیاهی، بزرگترین دیگ ماکارونی و....
قصه های  خوش طعم برندها وغذاها


عرضه غذاهای بسیار دوست داشتنی ایرانی و ملل


کیفیت و تنوع انواع محصولات غذایی، انواع نان های سنتی، نان گردو نان سبزیجات، قصه های  خوش طعم  برندها وغذاهای دریایی، ماهی سفید، خاویار،ماهی شیر، مرغ و ماهی و بره شکم پر و...قصاب محله و نژادهای کمیاب گوشت، اردک ، بلدرچین ، قرقاول، گوزن ، آهو و.... غذاها و نوشیدنی های خوش طعم وطبیعی  بدون گاز و ایرانی ، نوشیدنی هایی به معنای واقعی، نوشیدنی، میوه و سبزی ارگانیک و مرغ سبز، فراوانی غذا ، غذاهای محلی  شهر و روستای ایران، با غذاهای همیشه محبوب  ایرانی ، عرضه غذاهای ایرانی و ملل  شرق وفرنگی بسیار دوست داشتنیصبحانه ،ناهار ، شام دسر  و... بهترین غذای عشایر، گیلان و جنوب و ....


همه این نعمت های الهی را به شکرانه خواهیم نشست و مردم انها را با سمپلینگ می چشند و به همت مشارکت کنندگان درب منزل به میزانی که سفارش دریافت کنند به شتریان خود که درجشنواره جذب می کنند تحویل خواهند داد صد البته این امرتوسط افرادی که واقعا به آنچه تعهد میکنند انجام می دهند تحقق می یابد..
امسال برند محبوب مردم کدام برند است؟


صندلی بزرگ ستاره های آشپزی  به کدام سو می چرخد؟


راستی برنده امسال برند محبوب مردم کدام برند است؟ سرآشپز بزرگ کیست؟صندلی بزرگ ستاره های آشپزی  به کدام سو می چرخد؟، فینالیست سرآشپزان با به یاد ماندنی ترین ماجراهای آشپزی با سرآشپزهای مشهور و شخصیت های غذایی  و مسابقه های دیدنی  دیگر که شما هم می توانیدتجربه های جدیدی برای پخت و پز بدست آورید از برنامه های جشنواره غذای خوب برای همه است.
سرآشپزشگفت انگیز


آشپزی با محصولات برندها


با استقبال ده ها سرآشپزشگفت انگیز از سراسر جهان برای یک جهان آشپزی با محصولات


برندها  ،کلاس های آشپزی، و مناظره ها یی بر روی مسائل مربوط به مواد غذایی با حضور کارشناسان و  مشاوره های تغذیه برای گروهای سنی ، جنسیت ها و حرف مختلف  ، در جشنواره غذای خوب برای همه وجود دارد. راستی یک کودک ، یک پیر یک ورزشکار و یک بانویی که می خواهد مادر شود و... نیاز به چه غذایی دارد. مسئولیت برندها در این بخش چیست؟
یک جشنواره با  چندین جشنواره در دل آن


جشنواره هایی با پیشنهاد برندها


این رویداد یک حشنواره با  چندین جشنواره در دل آن  است که به پیشنهاد و استقبال شما صاحبان برند و صنایع آنها را برگزار خواهیم کرد: مثلا


جشنواره سیب زمینی و لبو                                                 جشنواره کباب داغ


جشنواره لبنیات                                                                   جشنواره قارچ


جشنواره ماکارونی و رشته های فرنگی و لازانیا


جشنواره لبنیات                                                                 جشنواره سالاد


جشنواره ماهی                                                                  جشن فلفل


جشن هندوانه و طالبی و خربزه                                        جشن سبزیجات و میوه


جشن شکلات و شیرینی و بیسکویت و کیک


جشن نوشیدنی ها دمنوشها و عرقیات                               مسابقه پای سیب


و سایر جشنواره های که به پیشنهاد شما بررسی و اجرا خواهد شد.
هتل کاخی به لذت یک رستوران  روبازدر دل طبیعت تهران


ثبت جوایزملی به نام برندها


جشنواره غذای خوب برای همه هتل کاخی است از  هنر غذاهای خوب با برندهای معتبر برای مردم به لذت یک رستوران  روبازدر دل طبیعت تهران در یک محل آشنای ملی و بین المللی.


جشنواره غذای خوب برای همه جایزه باران برندها خواهد شد این اقبال از آن کدام برند است و به نام چه کسی و چه برندی  جایزه ای اختصاص خواهد یافت تا به برندگان مسابقات داده شود را شما می توانید به عنوان صاحب صنعت و صاحب برند با حمایت خود از این جشنواره مشخص کنید. ثبت جوایزملی به نام برندها از جمله اقدامات جشنواره غذای خوب برای همه خواهد بود. مثلا  آیا خواهیم دید بگویند:


جایزه سرآشپز بزرگ نینا به بهترین آشپز رسید.


جایزه نایب به بهترین کباب پزاعطا شد.


جایزه زر ماکارون به نوع آورترین آشپز در طبخ ماکارونی


جام قهرمانان آشپزی به پشتوانه تشکلها به کدام رستوران می رسد.


جام قهرمانان صنایع غذا یی متعلق به کدام مدیر صنعت غذا ست و یا در دستان کدام صاحب برند می درخشد.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی را وارد کنید

در حال حاضر مطلب بیشتری موجود نیست
Back To Top