آموزش دوره ویندوز سرور 2008/2012 آر2 اکتیودایرکتوری بصورت ویدیویی به زبان فارسی با سرفصل های متفاوت و کاربردی

تمامی ویدیوهای مرتبط با این دوره رو میتونین از طریق همین تاپیک دنبال کنین.

فصل 1: آشنائی با دامین و خصوصیات اکتیودایرکتوری

فصل 2: آشنائی با مفاهیم Forest, Tree, Child

فصل 3: آشنائی با مفاهیم تراست ها در داخل فارست

فصل 4: آشنائی با مفاهیم External and Forest Trusts

فصل 5: نحوه نصب و راه اندازی اکتیودایرکتوری در ویندوز سرور 2008 R2 و ویندوز سرور 2012

فصل 6: نحوه نصب و راه اندازی اکتیودایرکتوری Child و New Domain Tree in an Existing Forest در ویندوز سرور 2008 R2

فصل 7: نحوه ایجاد و کار با آبجکت های OU, User, Computer, Groups و Join a Computer to the Domain بصورت حرفه ای  و توضیحات مباحث مکمل

فصل 8: آشنائی با انواع گروه های اکتیو دایرکتوری و عملکرد آنها

فصل 9: آشنائی با انواع پالیسی های دامین و کنسول مدیریتی آنها GPMC - نحوه ایجاد پالیسی های مختلف و تخصیص آنها به واحدهای سازمانی

فصل 10: آشنائی با بخشهای کاربردی تنظیمات یوزرها در پالیسی های دامین و عملکرد آنها User Configuration

فصل 11: آشنائی با بخشهای کاربردی تنظیمات کامپیوترها در پالیسی های دامین و عملکرد آنها Computer Configuration

فصل 12: اولویت اعمال شدن پالیسی ها در ساختار Site, Forest, Domain, OU ونحوه استفاده از Enforce, Block Policy Inheritance

فصل 13: نحوه استفاده از امکانات RSoP, Modeling و کاربرد آنها

فصل 14: نحوه استفاده از امکانات Group Policy Loopback و Group Policy Filtering و کاربرد آنها

فصل 15: آشنائی و نحوه کار با الگوهای GPO

فصل 16: نحوه راه اندازی Roaming Profiles برای کاربران دامین (فصل های 16 و 17 دارای تاپیک یکسان هستند)

فصل 17: نحوه ریدایرکت کردن فولدرهای داخل پروفایل به پارتیشن و یا سروری دیگر - Folder Redirection (فصل های 16 و 17 دارای تاپیک یکسان هستند)

فصل 18: آشنائی با Sites and Services و نحوه تنظیم آن در دامین های بزرگ

فصل 19: نحوه راه اندازی Software Deployment با استفاده از Domain Policies

فصل 20: آشنائی با Certificate Services و نحوه نصب و راه اندازی Certification Authority در دامین

فصل 21: نحوه ایجاد یک فایل سرور با امکان کدگذاری اطلاعات توسط کاربران از طریق شبکه

فصل 22: نحوه ایجاد و معرفی یک یا چندین Recovery Agent به کاربران دامین با استفاده از CA

فصل 23: نگهداری از اکتیو دایرکتوری با استفاده از Windows Server Backup

فصل 24: مانیتورینگ و تهیه گزارش از اکتیو دایرکتوری با استفاده از ابزارهای مختلف

فصل 25: نصب و راه اندازی سرویسها بر روی Windows Server 2008 R2 Core

و بسیاری از آموزش های کاربردی دیگر که به مرور زمان به این بخش اضافه خواهند شد.

راهنمای دانلود ویدیوها

آخرین بروز رسانی در 2 شهر, 4:23 بعد از ظهر از افشین ذریه.
افشین ذریه - موسس و مدیر استادبوک

سلام استاد

من این مدت فیلمای آموزشی ای که توسط افراد و گروهای مختلفی تهیه شده بود رو دیدم اما باید بگم که فیلمهای شما واقعا متفاوتند ! شاید اون استادها هم مثل شما به مباحث مسلط بوده اند ولی حداقل اصلا "معلم" خوبی نبودند !  توی فیلمهای دیگه بعضا حتی مسایل ابتدایی رو که می تونه به فهم بهتر مطلب کمک بکنه رو رعایت نمی کنن !  اما فیلمهای شما "همه"پارامترهای لازم برای ارایه یک آموزش " کامل و "مفهومی و البته "قابل فهم رو داره ! از کیفیت صدا و تصویر گرفته تا مسایل دیگه ای مثل نحوه بیان "واضح مطالب ، تدریس "مفهومی" و کاربردی ، "جامع و "کامل بودن مطالب ارایه شده .

و تازه شما به سوال هایی که برامون از فیلمها پیش میاد هم پاسخ می دین !

واقعا به جرات می تونم بگم که شما در زمینه ارایه فیلم های آموزشی ، بین همه حرف اول رو می زنید ! و خیلی ممنوم که این آموزش ها رو با قیمتی بسیار بسیار ناچیزدر مقایسه با قیمت اصلی این دوره ها در اختیار همه می گذارید .

شاد و سربلند و پیروز باشید

من در يك كلام مي تونم بگم استاد دستت در نكنه واقعا عالي است من راضي هستم از فيلم هاي شما از زماني كه با سايت شما اشنا شدم خيلي چيز ها ياد گرفتم.و تو كارم خيلي پيشرفت كردم منتظر موضوع جديد هستم.مرسي استاد

به نام خدا

فقط میتونم بگم خیلی ممنون هستم کاری از دست من بر نمیاد فقط از خدا میخام همیشه موفق و پیروز باشی 

سلام
استاد واقعا نمی دونم چطور میشه از زحمات شما تشکر کرد .
شخصا با مراجعه به ویدیوهای شما مشکلات زیادی از سر راهم برداشته شد.
امیدوارم خداوند اونقدر قدرت بهتون بده ، تا با آموزش های فوق العاده تون روز به روز مارا شگفت زده تر کنید.
به قول بچه های اصفهان (دسی گلد درد نکونه ...)

با سلام . استاد منم تایید میکنم این عالیترین نحوه آموزش هست از هر لحاظی که من تا به حال مراجعه کردم . از لحاظ مبلغ واقعا ناچیز هست . من از طرف خودم هر کمکی بتونم انجام خواهم داد . واقعا سپاسگذارم

واقعا برای این ویدیوها زحمت کشیده شده،خداقوت

آخرین بروز رسانی در 11 اسف, 3:37 قبل از ظهر از mostafa shoaei.
وقتی شروع کردم کتابهای اصلی رو خوندم،تازه متوجه شدم بی سوادم

باسلام خدمت استاد . 

فیلم ها را دانلود کردم و دارم میبینم و عالی است . کلا دید انسان را باز میکند تا اگه بخواهیم عمقی پیگیری کنیم سر نخ خوبی به ادم میده . دستتون درد نکنه 

یه نکته خطاب به دوستانی که از استاد قدر دانی کردند : اگه در فیلمهای آموزشی به ساعت دسکتاپ استاد توجه داشته باشید بیشتر به عمق زحمتهای استاد پی میبرید و متوجه میشید که ایشون از ساعات استراحتشون برای پیشبرد معلومات بچه های استاد بوک وقت میذارن.منم تشکر میکنم از استادعزیزم آقای ذریه

مدرک از امیر صغیر؟؟؟

LaughingLaughingLaughing

خیلی باحالی مهندس...

نمیدونیم وسط ویدئو بخندیم یا یاد بگیریم...Laughing

موفق و سربلند باشید انشاا...

سلام استاد، خیلی ممنون از آموزشهای خوبتون، عالی بود...

با سلام و احترام

با تشكر از كليه اساتيد محترم كه در هر زمينه ايي در اين سايت فعاليت مي كنند.

بنده تا به حال (اغراق نمي كنم) سايتي اين چنين قدرتمند نديده بودم.

اين نشان از مديريت قوي عوامل زحمتكش اين سايت دارد.

سلام خدمت آقای مهندس 

بنده از مدت ها قبل پیگیر آموزش های شما هستم

نمیدونم چقدر تشکر ما کاربرا به شما انرژی و انگیزه میده 

اما فکر میکنم حمایت مالی هر یک از کاربرا در حد توان و استفاده ای که از این سایت و دانشتون میکنه هم تاثیر زیادی داره

بنده شخصا همه جوره از شما تشکر نموده و خواهم نمود

خداقوت

آخرین بروز رسانی در 10 خرد, 5:08 قبل از ظهر از امین غ.

بسیار جامع و کامل ، هر چه بود دوستان گفتند در یک کلام  این زحمات بی دریغ قابل جبران نیست اما بنابر ادای وظیفه  زبان به سپاسگذاری از شما استاد بزرگوار بایست گشود ، ممنونم

Zekavat

ُسلام و خسته نباشید به خاطر زحماتتون. مطالب و ویدیوهای آموزشی بسیار عالی و حرفه ای هستن. واقعا ممنون. اگه امکانش هست ویدیوهایی برای دوره MCSE 2012 هم تهیه کنین. مرسی

آخرین بروز رسانی در 8 مرد, 10:57 بعد از ظهر از Pari Sayyafi.
تمامی زمان ها +8 است. زمان اکنون 10:00 بعد از ظهر است.
Back To Top