سلام دوستان

استادبوکی های عزیز، اگه حوصله مطالعه راهنمای وب سایت رو ندارین و یا سوالی دارین که توی راهنمای وب سایت نیست، میتونین بصورت مستقیم از لینک زیر به پروفایل من مراجعه کرده و سوال خودتون رو از طریق Send Message ارسال کنین.

اینجا کلیک کنید

به تمامی سوالات شما در مورد نحوه کار با وب سایت، محل و شیوه مناسب ارسال عکس، ویدیو، فایل، کتاب و غیره... بدون محدودیت پاسخ داده خواهد شد.

لطفاً اگه مطمئن نیستین که برای ارسال موضوع یا ایجاد تاپیک، چیکار باید انجام بدین، بدون هیچ تردیدی از من بپرسین.

ممنون

افشین ذریه - موسس و مدیر استادبوک

سلام استاد قسمت video today امروز 2 ویدیو زده ولی من نمیتونم پیداش کنم میشه راهنمایی بفرمائید.

سلام، تعدادی از ویدیوهای آپلود شده توسط کاربران هنوز تائید نشدن، آمار افزایش تعداد ویدیوها رو نشون میده ولی چون هنوز بررسی و تائید نشدن، کسی به این ویدیوها دسترسی نداره...

هر ویدیوئی که بصورت Official توسط استادبوک آپلود بشه، در قسمت ویدیو Latest Videos قابل دسترسی خواهد بود.

سلام استاد و خسته نباشید

واسه بعضی سایت ها از کوتاه کننده لینک استفاده می کنم اما اون سایت باز نمیشه.

لینک هائی که مشکل دارن رو برای من بصورت پیام خصوصی ارسال کنین تا چک کنم. (برای مایکروسافت نیازی به کوتاه کننده لینک نیست)

سلام و خسته نباشد

ببخشید استاد:

چرا توی تاپیکهایی که پاسخ ارسال می کنیم امکان ویرایش پست را نداریم ؟ 

تمامی کاربران توانائی ادیت پست های ارسالیشون رو دارن!!! مشکلی تا بدین لحظه گزارش نشده!

شما توی کدوم بخش مشکل دارین؟ لینک تاپیک و یا پست رو ارسال کنین.

ضمناً متن راهنمائی بطور مستقیم رو خوندین؟

دقت کنید، جواب ها بدلیل دارا بودن امتیاز قابل ادیت یا حذف نیستند، بهنگام ارسال جواب به صحت مطالب و نوشتار، دقت کنید.

گاهی وقتها نیاز میشه پست ویرایش بشه

یعنی این مورد را نمیشه با یه تبصره ای چیزی کاری کرد که بشه ویرایش کرد؟

مثلا بعضی وقتها فونت ها به هم میریزه و ادم مجبوره که پست را ویرایش کنه . اما متاسفانه امکانش نیست.

آخرین بروز رسانی در 20 فرو, 11:39 بعد از ظهر از Mahdi Rad.
فقط ويرايش جواب هاي بخش پرسش و پاسخ امكانپذير نيست، ساير پست ها در تاپيك هاي فروم قابل ويرايش هستن.

استاندارد بخش پرسش و پاسخ (داراي امتياز) همينه...

شما توي هر كدوم از جواب ها مشكل داشتين به من و يا همكاران اطلاع بدين تا تصحيح كنيم.

سلام استاد.خدا قوت

واسه پرسش سوال اگه بخوام تصویر خطای رخ داده شده رو آپلود کنم از چه مسیری باید این کارو انجام بدم؟

بخش راهنما و آپلود تصاویر آموزشی رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد.چون آپلود تصاویر ظاهرا مال جواب دادن به سوالات و آموزش هست نه پرسش سوال.

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

موفق باشید.

راهنمای آپلود تصاویر و نمایش آن را مطالعه کنید، روش کار برای ارسال تاپیک، سوال و جواب یکسان هست.

Mahyar Imani گفته...

واسه پرسش سوال اگه بخوام تصویر خطای رخ داده شده رو آپلود کنم از چه مسیری باید این کارو انجام بدم؟

بخش راهنما و آپلود تصاویر آموزشی رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد.چون آپلود تصاویر ظاهرا مال جواب دادن به سوالات و آموزش هست نه پرسش سوال.

تمامی زمان ها +4 است. زمان اکنون 7:33 قبل از ظهر است.
Back To Top